#2 Zdobycze książkowe listopad

Listopad się kończy, wielkimi krokami nadchodzi mój ulubiony miesiąc - Grudzień. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Listopad był dla mnie mega intensywnym czasem, Ten weekend jest pierwszym wolnym dla mnie... Oczywiście, zamiast wyspać się porządnie obudziłam się już o szóstej. Mój organizm chyba jest przyzwyczajony to wczesnych pobudek. ;)

Wracając do tematu posta - nowości listopadowe. W tym miesiącu moja biblioteczka wzbogaciła się o 15 nowych książek. Dwie z nich jednak należą do mojego chłopaka i nie pokazałam ich na zdjęciu. :)

1. "Ostatnie dni Królika" - recenzja już jest na blogu. Mogę jedynie dodać, że długo zastanawiałam się nad tą książką. Choroba, śmierć, same smutki, ileż można? Cieszę się jednak, że ją mam a po więcej zapraszam do recenzji.

2."Playlist for the dead" - i o tej książce co nie co już naskrobałam. Znów coś poważniejszego, dającego do myślenia. Mam taki cichy plan czytania więcej nowości, dlatego też gdy zobaczyłam tę książkę w empiku bez zastanowienia po nią sięgnęłam.

3. "Amelia" - baaardzo mocno czekałam na tę książkę. Przepadam za panią Michalak. Szczerze mówiąc nawet nie czytałam opisu z tyłu okładki - brałam w ciemno. Kilka słów o "Amelii" znajdziecie TU.

4."Opposition" - nie wierzę, że to już koniec. Na te książkę czekałam z niesamowitym utęsknieniem. Ostatni tom serii Lux był na pierwszym miejscu jeśli chodzi o listopadowa zakupy książkowe. Szkoda, że okazał się tak cienki i szkoda, że już go przeczytałam.

5."Morderstwo wron" - Anna Bishop to moja nowa ulubiona autorka. Seria Inni - nowa ulubiona seria. Boję się zacząć czytać tę książkę, nie chcę jej skończyć dlatego, że wydana jest jeszcze tylko jedna część a ja chyba nie zniosę oczekiwania na kolejną!

6."Czas pokaże" - pani Anna Ficner-Ogonowska urzekła mnie cyklem książek "Alibi na szczęście", gdy tylko dowiedziałam się, że wydana zostanie kolejna powieść tej autorki niecierpliwie przeierałam nóżkami w oczekiwaniu. Cieszę się, że książka okazała się takim grubaskiem!

7. "Dla Ciebie wszystko" - wstyd się przyznać, ale to pierwsza książka Sparksa jaką zamierzam przeczytać. Ten egzemplarz przyszedł do mnie z wymianki. Wybrałam tę książkę z mocnym postanowieniem zapoznania się  z twórczością autora.

8. "Central Park" - będąc w Biedronce jak zwykle wypatruję książek w okazyjnych cenach. Ta kosztowała 24,99! Na instagramie ktoś polecał mi właśnie pana Musso dlatego skusiłam się na nią skusiłam. Szczerze mówiąc myślałam, że kupuję lekkie romansidło, okazało się, że to thriller, w dodatku zapowiadający się bardzo ciekawie.

9. "Podaruj mi miłość"- nad urokiem tego wydania chyba nie muszę się już rozwodzić. Każdy kto choć raz widział ten cudowny zbiór opowiadań doskonale wie, że wygląda genialnie. Przyznam szczerze, że nie często zdarzało mi się czytać takie krótkie opowiadania, jednak cała oprawa oraz świąteczny klimat w tle mnie przekonały. 

10. "Pyszne na słodko" - a tę książkę udało mi się wygrać w słodkim konkursie instagramowym wydawnictwa znak. Serdecznie dziękuję! Znajdują się tu wszystkie słodkie przepisy z poprzednich "Pysznych".

11. "List w butelce" - podążając za moim zamiarem zapoznania się z twórczością Sparksa postanowiłam kupić kolejną jego książkę. Tym razem jest to Drugi tom wydania kolekcjonerskiego.

12 i 13. Dwa kolejne tomy Świata Dysku. Jak już pisałam, zbieram je dla taty.


Jak wyglądają Wasze listopadowe stosiki? Czytaliście, którąś z książek, które kupiłam? :)
Obsługiwane przez usługę Blogger.