[1] Wrap up, czyli co udało mi się przeczytać w Listopadzie

Miniony miesiąc był dla mnie jednym z bardziej "napiętych". Przez trzy weekendy z rzędu jeździłam do szkoły. W planach czytelniczych na listopad znalazły się tylko 4 książki, choć i tak nie byłam pewna czy czas pozwoli mi je przeczytać. Ostatecznie skończyło się na tym, że udało mi się na 7 książkach oraz  opowiadaniach. Jestem zadowolona z wyniku, zwłaszcza, że ostatnią książkę skończyłam wczoraj.
1. "Korona w mroku" Sarah J.Maas - ten tom okazał się jeszcze lepszy od "Szklanego Tronu". Więcej możecie przeczytać [TU].

2."Dziennik nimfomanki" Valerie Tasso - zaskoczył mnie pozytywnie, sądząc po tytule spodziewałam się odrobinę innej treści. Naisałam trochę o tej książce [TU].

3. "Opposition" Jennifer L. Armentrout - mogę powiedzieć jedynie tyle, iż żałuję, że to już koniec. Na pewno sięgnę po "Oblivion" jak tylko zostanie wydana.

4. "Playlist for the dead" Michelle Flakoff - uważam, że jest to książka warta przeczytania. Cieszę się, że zdecydowałam się po nią sięgnąć. Więcej na jej temat znajdziecie [TU].

5."Amelia" Katarzyna Michalak - przepadam za lekkimi obyczajówkami dlatego też ta lektura przypadła mi do gustu. Pisałam na jej temat [TU].

6. "Ostatnie dni Królika" Anna McPartlin - dawno nie spotkałam się z czymś tak cudownym. Ta książka budzi nieskończenie wiele emocji. Jest niesamowita. Zapraszam do przeczytania recenzji [TU].

7. "After. Płomień pod moją skórą" Anna Todd - jeszcze nie wiem co powiedzieć. "After" skończyłam wczoraj i chyba jeszcze wystarczająco nie ochłonęłam... Planuję jutro wrzucić post z recenzją tej książki, więc bądźcie czujni. ;)

Dodatkowo 4 cudowne opowiadania z książki "Podaruj mi miłość". Dawkuję sobie przyjemność płynącą z jej lektury. Chciałabym, żeby udało mi się rozłożyć to tak, aby ostatnie z opowiadań przeczytać tuż przed Wigilią.Jak wygląda Wasze czytelnicze podsumowanie listopada? Jesteście zadowoleni z ilości książek jakie przeczytaliście? Pochwalcie się co przewinęło się przez Wasze łapki w komentarzach! :)
Obsługiwane przez usługę Blogger.