Bitwa na okładki #1


Cześć! Cały czas zastanawiam się jak urozmaicić moje posty na blogu. Szczerze mówiąc, najchętniej pisałabym i pisała bez przerwy, w głowie kotłuje mi się masa pomysłów, które z początku wydają się świetne, a za chwile kompletnie tracą sens. Pomyślałam, że fajnie byłoby stworzyć taki 'cykl', w którym i Wy moglibyście wyrazić swoją opinię, nie tylko czytać to co mam do powiedzenia :) Tak właśnie powstało coś, co nazwałam Bitwą na okładki. Nie widziałam tego jeszcze na żadnym blogu, jeśli już powstało dajcie znać! ;)

O co chodzi? Wszystko prezentuje się bardzo prosto. Dwie okładki tej same książki - zagraniczna i nasza, polska. Wszyscy razem w komentarzach głosujemy na tą, która podoba nam się bardziej. Co tydzień pojawi się podsumowanie oraz kolejna porcja okładek, biorących udział w Bitwie.
Sprostowanie! Piszę wyżej o dwóch okładkach, jednak może być ich więcej. Wydanie angielskie, niemieckie, polskie, a może trafi się tak, że do Bitwy wybierzemy oprawę filmową i zwykłą, lub po prostu wydanie nowe i stare? :)
Co jeszcze? "Wybierzemy", bo chciałabym abyście podrzucali pomysły, które książki chcielibyście zobaczyć w zestawieniu następnym razem. Wezmę wszystkie Wasze sugestie pod uwagę, spiszę je i w każdym kolejnym poście na pewno pojawią się książki, które wybraliście. :)

Zaczynamy! :)Czekam na Wasze głosy i propozycje! ;)
 Kolejna Bitwa na okładki oraz zwycięzcy dzisiejszej już w przyszłą środę. Jeśli nie jesteście pewni w jaki sposób głosować wstawiam pierwszy komentarz z moimi typami ;) Mam nadzieję, że pomysł Wam się spodoba i przyłączycie się do zabawy :)
Obsługiwane przez usługę Blogger.