WYNIKI: KONKURS - ROZDANIE!

08 marca

Zwlekałam trochę z ogłoszeniem tego rozdania, ale już od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie. W związku z tym, że liczba obserwatorów na blogu przekroczyła magiczny próg 100 osób, a właściwie jest już Was tutaj 122, chciałabym podziękować i obdarować chociaż jedną osobę drobnym upominkiem. 

Regulamin:
1. Organizatorem i sponsorem konkursu jestem ja - Miłka Awgul.
2. Konkurs przeznaczony jest dla obserwatorów bloga/mojego konta Google +.
3. Rozdanie trwa od 22.02.2016  roku do 07.03.2016 roku do godziny 23:59.
4. Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 8.03.2016 roku.
5. Nagrodą w konkursie jest wybrany przez zwycięzce egzemplarz książki + niespodzianka.
6. Wygrywa autor komentarza, którego treść spodoba mi się najbardziej
7. Ze zwycięzcą skontaktuję się drogą mailową. Jeśli w ciągu 3 dni nie dostanę odpowiedzi, dokonam wyboru innego zwycięzcy.

W razie dodatkowych pytań służę pomocą.Jeśli ktoś miałby ochotę udostępnić baner na swoim blogu bądź Instagramie, proszę bardzo - oto on. :)


Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w rozdaniu?
Odpowiedzieć na pytanie: Idealny zestaw dla książkoholika to?
+ tytuł książki, którą chciałbyś/chciałabyś dostać
+ adres e-mail
+ obserwuję bloga jako...


Zapraszam!


Dziękuję Wszystkim za zgłoszenia. Jesteście niesamowici! Wasza kreatywność nie zna granic :) Organizowanie konkursów zawsze wiąże się z obowiązkiem wyboru. To najcięższe zadanie dla organizatora. Niemniej jednak, decyzje podjęłam, zwycięzcę wybrałam a oto i jej praca:Krótki przewodnik po Niezbędniku Książkoholika.
Poniższy Niezbędnik powstał w czasach panowania koczowniczego plemienia Sumerów. Już wtedy jasne było, co gatunkowi określanemu mianem „książkoholików” do życia najbardziej potrzebne. I nie są to bynajmniej, pragnę zaznaczyć, rzeczy, które mieć można lub niekoniecznie – to elementy nieodłączne: czerpanie wiedzy z woluminów, oddawanie się błogiemu zaczytaniu bez nich nie ma większego znaczenia, to prawdziwy Niezbędnik i tego, kto sprzeciwi się nakazom przez niego wydanych, czeka sroga kara.

Na pierwszym miejscu, idąc zgodnie z ruchem wskazówek zegara, znajduje się oczywiście niepoślednia powieść – tego punktu więc tłumaczyć nie trzeba: książka była, jest i będzie najważniejszym elementem artefaktu mocy czytelnika. Na kolejnym miejscu uplasowała się nijaka Kapsuła Czasu. Machina niezwykle komfortowa i przytulna, która oprócz umilania lektury służy do przenoszenia osoby między światami: Rzeczywistym i Odległym. W przerwach warto uzupełnić swój organizm w potrzebne płyny: Eliksir Szczęścia cieszy się tu niezwykłą popularnością, ze względu na smak, który zmienia się wraz z osobą go konsumującą. Notatki z podróży to rzecz ważna: niejednokrotnie znajduje się dzienniki, pamiętniki czy skromne zapiski, które pozwoliły zbadać nam świat odległy. Zwierzęta pomrukiwaniem przesyłają pozytywne wibracje, ogrzewają, poprawiają samopoczucie, będąc przy tym najlepszym towarzyszem podróży. Czy to nie wspaniałe istoty? Szóste miejsce to Lampa Oświecenia, która niejednego natchnęła dobrym konceptem i oświeciła w odpowiednim momencie. Każdy podróżnik potrzebuje strawy i to nie byle jakiej! Przed wyprawą koniecznie zaopatrz się w słodkie ciasteczka i torty, które idealnie komponują się z Eliksirem Szczęścia. Wiem, że często nie ma się czasu na przekąszenie – podróż wciąga, uzależnia, czas mija, a w dodatku jesteś wiecznie zajęty? Owiń się Pelerynką Niewidką, która daje 100% intymności. Spożyj posiłek, płacz na losem bohatera, który zginął, lub po prostu – ogrzej się. Dla zaawansowanych istnieje również opcja Fabryki Ciepła, która zagwarantuje Ci ciepło w najzimniejsze noce, tylko pamiętaj! – ogień przekłuwa uwagę nieproszonych gości. W pewnym momencie nadejdzie też moment wrócenia do Świata Rzeczywistego, oderwania się, niestety, od Odległych Światów, wysiadka z Kapsuły Czasu. Aby wylądować bezpiecznie i później wrócić w odpowiednim momencie nie zapomnij o Pamiętaczu Stron!
Zaczytanej podróży!

Autorką Krótkiego przewodnika po Niezbędniku Książkoholika a co za tym idzie zwyciężczynią konkursu jest: Natalia P!
Gratuluję, świetna robota! <3

Obsługiwane przez usługę Blogger.