ZAPOWIEDŹ: W krainie Wodospadów - Sofia Caspari


Czy mieliście okazję czytać książki pani Sofii Caspari? Zdążyliście już poznać piękne, malownicze argentyńskie krajobrazy przedstawione w jej powieściach? Jeśli tak - to z pewnością ucieszy Was wiadomość, iż już 17 lutego na półkach księgarni pojawi się trzeci, ostatni już tom Sagi argentyńskiej, "W krainie wodospadów". 

To też doskonały moment na nadrobienie zaległości i zapoznanie się z twórczością autorki. Ja właśnie taki mam zamiar, więc jeśli nie jesteście pewne, czy to lektura dla Was - wypatrujcie recenzji, mam nadzieję, że Was przekonam! :) W końcu, która z nas nie marzy o wyrwaniu się z szarej, zimnej rzeczywistości i wyruszeniu w podróż do dziewiętnastowiecznej Argentyny? Wyobraźcie sobie: ciepłe promienie słońca ogrzewające Waszą skórę, szmaragdową taflę oceanu, gęste dżungle, w których na swojej drodze spotkać można rozmaite zwierzęta. A to wszystko dokładnie tu i teraz. W Waszym domu, Waszym fotelu. Dokładnie w Waszych rękach, na kartach emocjonującej, pełnej zwrotów akcji powieści o miłości, o kobietach, które dzielnie walczą o swój los.

Jeśli szukasz lektury, która pozwoli Ci wejść w całkiem inny świat, lubisz podróżować (choćby tylko przy pomocy literatury), poznawać różne kraje i kultury a do tego szukasz niebanalnej historii o miłości to idealna książka dla Ciebie!
Fragment "W krainie wodospadu" możecie przeczytać TUTAJ.Nie byłabym sobą gdybym nie wspomniała o cudownych okładkach. Spójrzcie tylko! Wszystkie trzy tworzą tak piękną całość <3 Ja już nie mogę się doczekać, a Wy? :)
Obsługiwane przez usługę Blogger.