PRZEDPREMIEROWO: Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Książka do kolorowania dla każdego


Jeśli zastanawiacie się, gdzie byłam przez ostatni czas już śpieszę z odpowiedzią. Podróżowałam  szlakiem stu najpiękniejszych miejsc na świecie według Lonely Planet. Byłam w Rosji, odwiedziłam Plac Czerwony gdzie zachwycił mnie Sobór Wasyla Błogosławionego. Ta konstrukcja jest niczym z bajki! Następnie udałam się nad Zatokę Ha Long w Wietnamie i tam zostałam trochę dłużej. Widoki zapierają dech w piersi. Podążając szlakiem wyznaczonym przez Lonely Planet wylądowałam w Starym Mieście Hoi An w Wietnamie. Przemierzałam barwne i zatłoczone uliczki z niemałą przyjemnością, ale moją uwagę najbardziej przykuło targowisko. Ale zaraz, zaraz... Przecież jeszcze Wam nie powiedziałam, że odwiedziłam te miejsca dzięki nowej książce do kolorowania wydawnictwa Sine Qua Non!

Twórcy zadbali o to, by każdy znalazł coś dla siebie. Podróżujemy od Kambodży przez Indie, Włochy, Chorwację oraz wiele innych ciekawych miejsc aż po Bostwanę. Przyglądamy się cudownym panoramom, zapierającym dech w piersiach budowlom i konstrukcjom. Odwiedzamy katery, mijamy pomniki, wchodzimy w głąb Parków Narodowych a tam spotykamy liczne zwierzęta. Ilustracje prezentują się przepięknie. Tylko od nas zależy czy postaramy się wiernie odwzorować rzeczywisty wygląd miejsca, czy damy się ponieść wyobraźni i stworzymy coś abstrakcyjnego. Możemy mieszać style, bawić się kolorami, próbować nowych technik. Przecież prawie cały świat leży w naszych rękach. Zróbmy z tym coś pięknego! Na końcu książki (co mi się niezwykle podoba) znajduje się spis ilustracji wraz z krótką notą na temat miejsca na niej przedstawionego. To dzięki temu bawimy się i uczymy jednocześnie.Na rynku dostępnych jest coraz więcej kolorowanek, coraz więcej osób wpadło w szał kolorowania. A wydawnictwo SQN wraz z Lonely Planet wpadło na pomysł, aby połączyć rozrywkę i relaks z odrobiną wiedzy o świecie. Wspaniale, prawda?  Uważam, że to wyjątkowo udany kolorowankowy debiut wydawniczy.  Polecam zainteresować się tą pozycją. Warto! 

A to jedna z moich prac, już ukończona :) Bawiłam się świetnie i mam nadzieję, że i Wy spędzicie wiele miłych chwil podczas tej Niezwykłej podróży. :)


Premiera kolorowanki 30 marca a już teraz możecie zamówić swój egzemplarz z 20% zniżką w empiku! O TUTAJ :)

*Za kolorowankę dziękuję serdecznie wydawnictwu SQN.


Obsługiwane przez usługę Blogger.