Zapowiedź: Purgatorium - Eva Pohler
Hortense Gray jest psychologiem eksperymentalnym. Ratuje życie, ale ceną, jaką trzeba za to zapłacić, jest... śmiertelne przerażenie. 

Siedemnastoletnia Daphne Janus nie może uwierzyć, że rodzice pozwalają jej jechać z najlepszym przyjacielem na wakacje. Tak naprawdę pobyt w pięknym kurorcie na niewielkiej wyspie u wybrzeży Kalifornii to ostatnia, desperacka próba ocalenia dziewczyny.

W miejscu tym są przeprowadzane eksperymentalne terapie dla osób ze skłonnościami samobójczymi. Początkowo niekonwencjonalne zajęcia są ekscytujące — duchy w pokoju, awaria windy, przygoda podczas wycieczki kajakiem — to wszystko robi wrażenie. Ale kolejny dzień przynosi nowe wyzwania... Gdy podczas jazdy terenowej dziewczyna odłącza się od grupy, rozpętuje się istne piekło. Daphne zaczyna zastanawiać się, czy rodzice wysłali ją na wyspę po to, by jej pomóc, czy też aby ją ukarać.

Premiera Purgatorium. Wyspa tajemnic już 10 maja!


Jest mi niezmiernie miło Was poinformować, że Purgatorium. Wyspa tajemnic pojawi się pod patronatem mawreads.pl :) Już niedługo możecie spodziewać się recenzji i konkursu Instagramowego, gdzie do wygrania będą dwa egzemplarze tej książki!

Czy kogoś z Was zainteresowało Purgatorium? :)

Obsługiwane przez usługę Blogger.