Zapowiedź: Username: Evie - Joe Sugg24-letni Joe Sugg, swoim fanom znany jako ThatcherJoe, to niezwykle popularny brytyjski youtuber. Przygodę z vlogowaniem rozpoczął od gościnnych występów na kanale swojej siostry – Zoelli, by zaledwie kilka lat później stać się jedną z najciekawszych osobowości YouTube’a. Bezpretensjonalnymi i zabawnymi filmikami zjednał sobie miliony fanów na całym świecie.

 Joe od najmłodszych lat spędzał długie godziny przeglądając komiksy. Jego początki w roli komiksowego twórcy wiążą się z zadaniem domowym, które miał przygotować na zajęcia z medioznawstwa. Te pierwsze próby sprawiły, że Joe bliżej zainteresował się procesem powstawania powieści graficznej oraz postanowił stworzyć swoją własną. Efektem jego pracy jest „Username: Evie”.

Możecie zajrzeć do książki klikając TUTAJ :)


„Username: Evie” opowiada o perypetiach nastoletniej Evie, która dobrze wie, co czuje osoba odrzucona przez rówieśników. Właśnie z tego powodu często marzy o ucieczce dokądkolwiek, gdzie w końcu mogłaby być sobą. Ojciec Evie w sekrecie tworzy wirtualną idylliczną krainę przeznaczoną wyłącznie dla niej. Ten prezent bezpowrotnie zmieni życie dziewczyny. Czy nowy świat faktycznie okaże się tym wyśnionym? A może najgorsze jest dopiero przed Evie?

A klikając TU, będziecie mogli zamówić książkę w przedsprzedaży! :)
Premiera 15.06.2016r

Znacie kanał Joe Sugg'a ? Ja poznałam go zaraz po tym, jak zaczęłam oglądać filmy jego siostry - Zoelli. Jestem ciekawa co stworzył ThatcherJoe, zwłaszcza, że jest to książka fabularna, a nie autobiografia :) W dodatku, jak magnes działa na mnie to, że wydana jest w formie komiksu :D Dawno nie czytałam tego typu książek, ostatnia to "Czarny Smerf" :P 

Jesteście zainteresowani tą pozycją? :)

Obsługiwane przez usługę Blogger.