Bitwa na okładki #4No hej! Pamiętacie jeszcze Bitwę na okładki? Długo zastanawiałam się czy chcę prowadzić tę serię. Podliczanie głosów zabierało mi dużo czasu i szczerze mówiąc byłam okropnym leniem, zwyczajnie nie chciało mi się tego robić... 
Myślę, że spróbuję reaktywować Bitwę na czas wakacji. Jeśli spodoba Wam się forma, jaką zaplanowałam i taka zabawa będzie Was interesowała możliwe, że przy niej zostanę :) 
Tym razem wybór będzie bardziej intuicyjny i mam nadzieję, że znacznie wygodniejszy. Trzymam kciuki, aby system się sprawdził no i żebyście Wy go polubili :)

Jeśli jesteś tu pierwszy raz i nie wiesz na czym polega zabawa - zasady są proste! Wspólnie decydujemy, które wydanie/okładka prezentuje się lepiej :) Jedyne co musisz zrobić, by dołączyć do zabawy, to zagłosować na tę, która według Ciebie prezentuje się lepiej :)

Jak zwykle proszę was o podrzucanie pomysłów co do okładek na następną bitwę. Dajcie też znać, czy podoba Wam się taka forma zabawy.
Bawcie się dobrze!
Ankietę dostarczyły profilki.pl
Ankietę dostarczyły profilki.pl


Ankietę dostarczyły profilki.pl

Ankietę dostarczyły profilki.plAnkietę dostarczyły profilki.pl
Ankietę dostarczyły profilki.pl

Dajcie znać, czy taka forma Wam się podoba :) Wasze sugestie odnośnie ilości okładek w bitwie będą mi bardzo pomocne, w związku z tym proszę, piszcie czy 6 jest wystarczające, czy wolelibyście więcej :)
Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat odnowionej Bitwy, więc czekam na wszelkie komentarze - nie bójcie się Disqusa, każdy z Was może dodać komentarz! ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.