Ogień, który ich spala - Brittainy C.Cherry

Ona była jego najwspanialszym uniesieniem,
on dla niej najboleśniejszym z upadków.
 


Logan i Alyssa to kompletne przeciwieństwa niemal pod każdym względem. Jedyne co ich łączy to bolesne rozczarowania i wzajemne zrozumienie w sprawach rodzinnych. No i jeszcze uczucie, którego każde z nich wolałoby uniknąć. Nie tak łatwo stale oszukiwać serce, nie tak łatwo powstrzymać pożądanie. Nie tak łatwo wyleczyć się z uzależnienia. Natomiast bardzo łatwo można zaprzepaścić wszystko o czym się marzyło... a wystarczy tylko jedna chwila, jedna zła decyzja. Jak silna jest ich miłość, ile zniesie, ile wybaczy?

Ogień, który ich spala to niesamowicie emocjonująca powieść o niezwykłej przyjaźni, która przeradza się w gorącą niczym ogień miłość. Autorka porusza ciężkie tematy łącząc je z pięknem kiełkującego uczucia. I tak przerażający obraz uzależnienia od narkotyków, które prowadzi do wstrząsających problemów rodzinnych i ich nieuniknionych konsekwencji ściera się z pełnymi romantyzmu słowami, niezapomnianymi wyznaniami i obietnicami, które łatwo złamać. A bolesne i niespodziewane straty z mocną niczym głaz przyjaźnią. 

Ta powieść łamie serca i kawałek po kawałku układa je na nowo. Nowy tom w serii Żywioły powinien być pozycją numer jeden na liście MUST READ wszystkich, którzy gustują w niebanalnych i wartościowych powieściach romantycznych. Ogromne kontrasty, rozgrzewające serce wyznania, dogłębnie raniące zawody i historia usnuta z niebywałym wyczuciem - to wszystko w jednym tomie. Czego chcieć więcej?  Brittainy C.Cherry po raz kolejny złamała moje serce i jestem pewna, że złamie je jeszcze nie jeden raz.
Za możliwość przeczytania książki serdecznie dziękuję wydawnictwu Filia.

Obsługiwane przez usługę Blogger.