Nuts. Seks i orzeszki - Alice Clayton

Summer lovin', happened so fast...


Roxie jest dobrze wyszkoloną kucharką. Gotuje dla największych gwiazd Hollywood, między innymi dla Jacka Hamiltona ;) Wiedzie wymarzone życie w wielkim mieście. Do czasu. Telefon od ekscentrycznej matki hipiski z prośbą o pomoc w prowadzeniu rodzinnej jadłodajni zbiega się w czasie z niespodziewanym zwolnieniem z pracy. Dziewczyna nie mając wyboru pakuje kilka rzeczy i wyrusza z odsieczą do małego miasta, od którego zawsze chciała się uwolnić. Zapowiada się na najgorsze wakacje życia... I może faktycznie takie by były, gdyby nie zabójczo przystojny farmer Leo, na którego Roxie wpadła (dosłownie) już pierwszego dnia w Bailey Falls. 

Decydując się na lekturę Seks i orzeszki wchodzimy do świata kulinarnej rozpusty. Przepysznie  i obrazowo przedstawionych potraw, smakowicie brzmiących opisów wypieków cukierniczych... aż ślinka cieknie na samą myśl! Roxie przeprowadza kuchenne rewolucje w rodzinnej jadłodajni korzystając z uprawianych z miłością i należytą uwagą lokalnych produktów. Farma Maxwellów to istny raj na ziemi. Można tu znaleźć absolutnie wszystko, co do szczęścia potrzebna: najsłodsza odmiana truskawek? - proszę bardzo! Dorodne cukinie, największe ogórki (ekhm!), soczyste brzoskwinie... oraz jeden naprawdę gorący farmer i jego orzechy. Doskonałe warunki i idealne miejsce na letni romans.

Romans bardzo gorący, elektryzujący i przyprawiający o dreszcze. Sceny erotyczne nienachalne stanowiące jedynie tło fabuły - naprawdę bardzo dobrze napisane.  Relacja między Roxie a Leo toczy się w naturalnym tempie, dzięki czemu książka zyskuje kolejny punkt za realność. I w końcu najważniejsze... Alice Clayton i jej poczucie humoru. U - WIEL - BIAM! Lekkie, pełne podtekstów i gierek słownych. Ta pozycja przepełniona jest zabawnymi zdarzeniami i mówiąc przepełniona mam na myśli dokładnie to, że niemal bez przerwy coś się dzieje. Świetnie wykreowani, barwni bohaterowie, z ogromnym poczuciem humoru, przepysznie poprowadzona fabuła i elektryzujące sceny erotyczne. Jeśli lubicie od czasu do czasu sięgnąć po literaturę dla dorosłych, to ta książka z pewnością Wam się spodoba. Seks i orzeszki podsyca apetyt nie tylko na ciasto orzechowe... Ja szczerze polecam - czytajcie i bawcie się dobrze! :) 

Jednocześnie zapraszam na Instagram, gdzie możecie wygrać jeden egzemplarz powieści! Kliknijcie TUTAJ :)Za książkę serdecznie dziękuję wydawnictwu Pascal.
Obsługiwane przez usługę Blogger.