Zapłać ile chcesz i ciesz się Ćwiekopakietem | BOOKRAGE


Książki jednego z najpopularniejszych polskich autorów ostatnich lat za tyle ile chcesz!
W tym miesiącu Bookrage ma dla Was ofertę nie do odrzucenia!
Jeszcze przez 13 dni macie okazję zostać właścicielami aż 11 książek Jakuba Ćwieka, w tym jednej w wersji papierowej z podpisem autora! 
To uczta dla fanów fantasy, horrorów i idealna okazja dla każdego, kto chciałby poznać twórczość autora. Kupując e-booki na www.bookrage.org płacicie tyle, ile macie ochotę! A na dodatek, dzięki możliwości rozdysponowania kwoty według własnego uznania możecie wesprzeć Centrum Praw Kobiet, o którym więcej poczytacie klikając tutaj.

Więcej na temat samego Bookrage znajdziecie w tym poście KLIK.


Już za 1zł możecie stać się właścicielami:

Rykiem silników, hukiem wystrzałów i głośnym: BANGARANG! – tak zwiastują swoje przybycie Zagubieni Chłopcy, najbardziej niezwykły gang motocyklowy na świecie. Niegdyś wierni towarzysze Piotrusia Pana, dziś odziane w skórzane kurtki zakapiory pod wodzą zabójczo seksownej Dzwoneczek. Zrobią wszystko, by przetrwać… i dobrze się przy tym bawić. Bez względu na cenę.Wrócili! Dzwoneczek i jej banda wyrośniętych, wiecznie niedojrzałych Chłopców po raz kolejny pokazują, że nie da się oddzielić dobrej zabawy od solidnych kłopotów. I nieważne, czy to klubowy Zjazd, motocyklowa wycieczka do pobliskiego miasta czy pozornie leniwe popołudnie w opuszczonym Lunaparku – każdy dzień to nowa przygoda, a na końcu czai się ta największa. I najbardziej przerażająca. Śmierć… 
Droga znowu wzywa, nie ma odwrotu ani chwili na oddech. Tylko co jeśli tym razem wiedzie wprost do znienawidzonej dorosłości?Jakub Ćwiek przekonująco oddaje specyfikę dworcowego życia, skutecznie odwzorowuje nie tak dawną rzeczywistość, z mistrzowską precyzją dozuje napięcie i umiejętnie prowadzi barw­nych bohaterów przez pogrążone w mroku piekło.


Przeszłość jest za mgłą. Przyszłość tym bardziej. ON czai się w teraźniejszości… liżąc ostrze! Jakub ćwiek autor opowiadań o Kłamcy tym razem zaprasza Czytelników do mrocznego świata z pogranicza kryminału i horroru. Tu źli potrafią pomóc, a dobrzy zamienić życie w koszmar. Doświadczy tego podkomisarz Kacper Drelich. Choć cudem uniknął śmierci, ta wciąż jest tuż tuż.


Płacąc powyżej 39 zł do Waszego zestawu dołączą:

Przeszłość jest za mgłą. Przyszłość tym bardziej. ON czai się w teraźniejszości… liżąc ostrze! Jakub ćwiek autor opowiadań o Kłamcy tym razem zaprasza Czytelników do mrocznego świata z pogranicza kryminału i horroru. Tu źli potrafią pomóc, a dobrzy zamienić życie w koszmar. Doświadczy tego podkomisarz Kacper Drelich. Choć cudem uniknął śmierci, ta wciąż jest tuż tuż.


W ostrym Gotuj z papieżem Ćwiek zabija ćwieka pokoleniu JP2 pisząc o sprawach, o których - być może - wolałbyś nie wiedzieć.
Smak pieprzu złagodzi wybitnie nasercowa Szarość, a osłodzi Grzechu warte - deser jabłkowy prosto z Raju. Na wielbicieli krwistych befsztyków oraz konkretnej pikantnej akcji czekają Związek idealny i Miejsce, które jest, doprawione niejedną szczyptą tajników cyrkowej magii. Wróci także firmowe danie Autora - anielskie jadło. Tym razem w egzotycznym sosie indiańskiego Newegwasu’u. Czytaj, bo wystygnie!


Zguba to książka, przy której Czytelnik będzie miał poczucie, że opuścił stary, poczciwy lunapark i właśnie pędzi Skrótem na złamanie karku. Świat Chłopców 3 jest bezwzględny i brudny (tak jak bezwzględna i brudna bywa dorosłość), a jednocześnie niebywale pociągający. Najlepsza część bestsellerowego cyklu!


"Pamięć wody" to zbiór opowiadań nie wiążących się ze sobą fabularnie. Oprócz tekstów, które niektórzy z Was mogą już znać z różnych miejsc znajduje się w nim kilka zupełnie nowych tekstów. 
W sumie w zbiorze znajdzie się dwanaście tekstów, a każdy opatrzony jest przez autora wstępem lub posłowiem opowiadającym o tym, skąd się dane opowiadanie wzięło.


Jeśli nadal Wam mało, możecie zapłacić 45 zł i otrzymać:

Droga wzywa, a największa z przygód – ta, z której nie da się wyjść cało, ale i której nie sposób uniknąć, czeka! Dzwoneczek i Chłopcy jeszcze nigdy nie byli tak blisko niej… Kiedy trzeba, bawi wyszukanymi żartami i ciętymi bon motami. Innym razem wyciska łzy i zmusza do refleksji. Wspaniałe zakończenie wspaniałej serii.

Anioł albinos, Dzieciątko Jezus w dresie, Józef w szlafroku, Maryja w bluzce z głębokim dekoltem i Gwiazda Betlejemska w stroju… prawdziwej gwiazdy – Elvisa Presleya. Tak prezentują się dziesięcioletni Zagubieni Chłopcy w cudownie odnalezionym opowiadaniu Jakuba Ćwieka. W jaki sposób niesforne urwisy poradzą sobie ze skąpymi mieszkańcami bloku? Kim jest tajemniczy pan Żul? I skąd ten Elvis? Dowiecie się tego tylko z lektury „Łaski bez”.

W końcu, płacąc przynajmniej 56zł do całego zestawu dołączy papierowa wersja:

Przez Stany POPświadomości to z jednej strony pełen zabawnych anegdot, udokumentowany fotograficznie zapis trzytygodniowej podróży opowiedziany na cztery głosy, a z drugiej – pełna wspomnień i ciekawostek opowieść o popkulturze i o tym, jaki ma na nas wpływ, czy tego chcemy, czy nie. To wreszcie historia o opowieściach kryjących się za kulisami. O ludziach przypadkiem żyjących w cieniu filmowych dekoracji i celuloidowych duchów. To opowieść o Ameryce, którą… wydaje wam się, że znacie.

Ale to nie wszystko! Jeśli liczba sprzedanych pakietów przekroczy 1200 w podstawowym pakiecie pojawi się kolejny tytuł: Chłopcy - Faul to cię robił.

Natomiast gdy licznik wskaże powyżej 1500 sprzedanych pakietów otrzymacie jeszcze jedną książkę: Kłamca - Papież sztuk.


Czy warto? Ja nie mam wątpliwości!
Nawet jeśli w tym momencie nie macie ochoty poznawać twórczości Ćwieka, warto złożyć zamówienie. Książki będą grzecznie czekały pod Waszym osobistym linkiem, lub w czytnikach/telefonach. 
11 pewnych  książek Jakuba Ćwieka (w tym jedna w wersji papierowej z podpisem autora!)  i dwie dodatkowe, które pojawią się w momencie osiągnięcia progu sprzedaży, w minimalnej cenie 56zł! Taka okazja już więcej się nie powtórzy! ;)

Zaglądajcie na Bookrage klikając tutaj -> www.bookrage.org
Udanych zakupów i wielu doskonałych chwil z lekturą!
Obsługiwane przez usługę Blogger.