Własny kącik czytelniczy 📚
Jestem uzależniona od wprowadzania zmian w domu. Nie mam zbyt wielkiego pola manewru i wykorzystałam już chyba wszystkie możliwe ustawienia mebli.... Dlatego najczęściej modyfikuję wygląd mojego kącika czytelniczego. W jego skład wchodzi biblioteczka zajmująca całą ścianę -  w tej chwili 2,8 metra - i coś wygodnego do siedzenia - na tym mogłabym skończyć, ale nie wyobrażam sobie nie mieć pod ręką poduszki i koca! Przydała by się też lampka :)  

Jeśli obserwujecie mnie na Instagramie, to pewnie zauważyliście drobne zmiany, które od czasu do czasu wprowadzam. Miałam już najprostszy fotel na dwóch nogach, był też ogromny wiklinowy fotel bujany, a od jakiegoś czasu wisiała huśtawka! Teraz przyszedł czas na fotel z prawdziwego zdarzania. Wyszukałam go w wyszukiwarce mebli favi.pl. Bardzo Was zachęcam, do zaglądania tam i jednocześnie uczciwie uprzedzam, że można oszaleć od nadmiaru pięknych mebli i dodatków!

Przyjemny kącik czytelniczy można stworzyć w każdym domu. Biblioteczka nie musi być tak duża jak u mnie. Wystarczy zwykły czterdziestocentymetrowy regalik, najprostsza pufa, kilka poduszek i koc. Przygotowałam dla Was cztery tablice inspiracyjne z pomysłami na domowy kącik czytelniczy :) Wybrałam styl skandynawski, industrialny, retro i coś zupełnie nieokreślonego, bo bardzo chciałam wykorzystać pewien żółty fotel! Wszystkie produkty wyszukałam na favi.pl. Zostawiam Wam do nich linki pod każdą planszą :) 

Tworzenie tych zestawień było dla mnie świetną zabawą. To też fajny patent do wykorzystania jeśli nie macie zmysłu dekoracyjnego, a chcielibyście sprawdzić, czy wybrane przez Was rzeczy do siebie pasują :)* * *

HUŚTAWKA - FOTEL HAMAKOWY
REGAŁ NA KSIĄŻKI - BIAŁA BIBLIOTECZKA
LAMPA PODŁOGOWA- RABALUX
PODUSZKA - POSZEWKA DEER
KOC - RIKKE
FOTEL INDUSTRIALNY - ALDEN 
REGAŁ - GRANDE
LAMPA PODŁOGOWA - GLOBO
PODUSZKA - FOXY
KOC - DARLINE
FOTEL - NIEBIESKI TAPICEROWANY
REGAŁ - DIZO
LAMPA PODŁOGOWA - CURACAO
ZESTAW PODUSZEK - ASHLEY
PLED - DAMI VANCOUVERWYMARZONY FOTEL - USZAK PRATO
REGAŁ - CUBUS
LPODŁOGOWA - MUSE
PODUSZKA FUTRZAK - CLAIRE
PODUSZKA ŻÓŁTA - MADAM STOLTZ 
KOC Z WEŁNY CZESANKOWEJ - MERINO WOOL

* * *

Sama wybrałam butelkowozielonego zgrabnego uszaka, chociaż od dawna marzył mi się piękny i duży żółty uszak, - ten z planszy wyżej... Niestety nie jest to mebel do tak niewielkiego pomieszczenia. Mój nowy fotel jest wykonany z milutkiego weluru i ma żółte pikowania. Jest bardzo wygodny, idealnie wpasował się do wnętrza i nie przytłoczył go - a przyznam szczerze, że trochę się tego obawiałam. Ostatecznie jestem zadowolona i myślę, że świetnie prezentuje się przy biblioteczce ❤   

Wpis powstał we współpracy z wyszukiwarką mebli favi.pl
Obsługiwane przez usługę Blogger.