O mnie

27 kwietnia
O mnie:
Mam na imię Miłosława. Miłka. Ale wszyscy chcą na siłę zrobić ze mnie Mirosławę.
Mieszkam w małej mieścinie na mazurach. Mimo, że nie dzieje się tu za wiele, to kocham moją Ostródę. Studiuję pedagogikę specjalną i jestem w stu procentach zadowolona z tego, jaki kierunek wybrałam.

Jaka jestem? Ciężko pisać o sobie, ale spróbuję. Na pewno jestem roztrzepana. Staram się jak mogę poukładać moje życie tak, aby wszystko było na swoim miejscu. Jestem pewna, że kiedyś mi się uda i dojdę w tym do perfekcji. Kocham spędzać czas w domu z kubkiem ciepłej herbaty i dobrą książką, wciągającym serialem bądź ciekawym filmem. Jestem niepoprawną romantyczką i marzycielką. A jeśli się czegoś podejmę, robię wszystko co w mojej mocy by doprowadzić to do końca.

Co czytam? To na co akurat mam ochotę. Nie ograniczam się w gatunkach literackich. Zaczytuję się w literaturze kobiecej a chwilę później sięgam po mrożący krew w żyłach kryminał. Książki fantasy przez długi czas były moimi ulubionymi i nadal chętnie sięgam po tego typu lekturę. Lubię odetchnąć przy literaturze młodzieżowej, czytanie powieści tego typu sprawia mi wiele przyjemności. Unikam horrorów na papierze jak i ekranie, wtedy nawet droga wieczorem do toalety wydaje się wyprawą na śmierć i życie. Nie jestem fanką książek typowo wojennych. Jeszcze do niedawna nie przepadałam też za powieściami historycznymi, jednak w tej kwestii moje zdanie zaczyna się zmieniać.


Skąd pomysł na bloga? Zawsze uwielbiałam książki. Niewielu z moich znajomych podziela tę pasję, więc postanowiłam założyć najpierw konto na Instagramie, na którym do tej pory publikuję zdjęcia o tematyce książkowej, a później bloga książkowego. To moje małe miejsce w sieci, gdzie mogę podzielić się z innymi opinią o tym co przeczytałam i poznać zdanie innych. Rozwiązanie idealne.


Obsługiwane przez usługę Blogger.