REGULAMIN KONKURSU Z KSIĄŻKĄ LATO UTKANE Z MARZEŃ.

18 lipca


1. Organizatorem konkursu jest właściciel bloga mawreads.pl we współpracy z Wydawnictwem.
2. Czas trwania konkursu: 17.07 – 20.07 godz. 23:59.
3. Nagrodą w konkursie są dwie książki Lato utkane z marzeń autorstwa Gabrieli Gargaś, ufundowane przez Wydawnictwa Czwarta Strona, po jednej dla każdego zwycięzcy.

4. Zadaniem konkursowym jest udzielenie odpowiedzi na pytanie zawarte w poście konkuroswym.
5. Uczestnikami konkursu są osoby, które udzielą odpowiedzi na zadanie konkursowe. Odpowiedzi należy zostawiać w komentarzach pod postem konkursowym.

6. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez wybór najciekawszej odpowiedzi.
7. Zwycięzcami zostaną 2 osoby.

8. W ciągu 24 godzin od zakończenia terminu przyjmowania zgłoszeń zostaną ogłoszone wyniki. Można ich szukać pod postem konkursowym.
9. Nagrody będą wysyłane do zwycięzców najpóźniej 30 dni po ogłoszeniu wyników.


10. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy będą proszeni o przesłanie swoich danych adresowych na mawgul@op.pl w tytule wpisując KONKURS LATO UTKANE Z MARZEŃ.
11. Dane adresowe są niezbędne a ich podawane dobrowolnie. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przekazanie danych adresowych drogą e-malową do Organizatora, a przez Organizatora do Wydawnictwa fundującego nagrody, wyłącznie w celu przesłania nagród.
12. Po otrzymaniu przez zwycięzcę nagrody dane osobowe zostaną usunięte.

13. Organizator nie gromadzi ani nie przechowuje danych osobowych Uczestników konkursu. Jedyna sytuacja, w której je otrzymuje dotyczy konkursów. Zwycięzca zgadza się na udostępnienie i przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki nagrody. Osoba udostępniająca dane w celu wysyłki nagrody ma prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili.


14. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19.11.2009 r. o grach hazardowych.
Obsługiwane przez usługę Blogger.